Natural Trainer Sensitive No Gluten Adult Mini - losos

Natural Trainer Sensitive No Gluten Adult Mini - losos

Hrana Natural Trainer Sensitive je namenjena občutljivim psom in alergikom, saj ne vsebuje glutena!

  • Le en vir živalskih beljakovin
  • Ne vsebuje glutena
  • Brez umetnih barvil in konzervansov
  • Slasten okus lososa!
  • Primerno za majhne pasme
Prikaži vse podrobnosti
Možnosti
  • 800g
    €6,49
    €8,11/kg
    bonus  €0,13
  • -18% za člane kluba!
    2 kg
    €18,99
    Klubska znižana cena €15,57
    Posebna cena za člane kluba Mr.Pet.
    €9,50/kg
    bonus  €0,38
  • -8%Varčni paket
    3 x 2 kg
    Spletna cena €52,41
    Prejšna cena €56,97
    prihranek  €4,56  (-8%)
    €8,74/kg
    bonus  €1,05

* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..