Professional Pets Naturale – tuna in rakci – 70 g

Professional Pets Naturale – tuna in rakci – 70 g

Mačke so poznane po tem, da neznansko uživajo v morski hrani, branijo pa se ne niti bolj sladkih okusov. S konzervo Professional Pets se vaši mački obetajo užitki ob tuni in rakcih, ki zavzemajo kar 75% konzerve.

  • Pripravljena iz svežih rib in rakcev, ki zavzemajo kar 75% delež hrane
  • Brez konzervansov, barvil in umetnih dodatkov
  • Odličen okus, ki prepriča vsako mačko
  • Bogata vsebnost omega-3 maščobnih kislin
Prikaži vse podrobnosti
Možnosti
  • 70 g
    €1,89
    €27,00/kg
    bonus  €0,04

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -12%Varčni paket
    6 x 70 g
    Spletna cena €9,98
    Prejšna cena €11,34
    prihranek  €1,36  (-12%)
    €23,76/kg
    bonus  €0,20

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -12%Varčni paket
    24 x 70 g
    Spletna cena €39,92
    Prejšna cena €45,36
    prihranek  €5,44  (-12%)
    €23,76/kg
    bonus  €0,80

* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..