Taste Of The Wild High Prairie – pečeni bizon in divjačina

Taste Of The Wild High Prairie – pečeni bizon in divjačina

Okusna, visoko prebavljiva briketirana hrana, ki s svojo prefinjeno kombinacijo pečenega bizona in divjačine premami tudi najbolj izbirčne pse. Vaš pes si želi okusa divjine. Ponudite mu ga!

• Uporabljene najkvalitetnejše sestavine, ki so pred uporabo večkrat testirane in pregledane

• Ne vsebuje žit

• Pripravljena iz pravega bizonovega in divjačinskega mesa, zato je še posebej okusna.

• Voda očiščena vseh bakterij in mikrobov, z uporabo reverzibilne osmoze

• Visoka energijska vrednost

Prikaži vse podrobnosti
Možnosti
  • -10%
    2 kg
    Spletna cena €16,19
    Prejšna cena €17,99
    prihranek  €1,80  (-10%)
    €8,10/kg
    bonus  €0,32

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -10%
    5,6 kg
    Spletna cena €37,79
    Prejšna cena €41,99
    prihranek  €4,20  (-10%)
    €6,75/kg
    bonus  €0,76

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -10%
    12,2 kg
    Spletna cena €64,79
    Prejšna cena €71,99
    prihranek  €7,20  (-10%)
    €5,31/kg
    bonus  €1,30

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • 18kg
    €95,99
    €5,33/kg
    bonus  €1,92

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..