Almo Nature
Almo Nature | ID 41439

Almo Nature Daily - teletina in korenje - 100 g

Almo Nature Daily - teletina in korenje - 100 g

Popolna mokra hrana za pse v priročni posodici.

  • Naravna receptura
  • Okusna
  • Brez umetnih dodatkov
  • Slastna kombinacija mesa in zelenjave v popolnem obroku
Prikaži vse podrobnosti
Možnosti
  • -15%
    100 g
    Spletna cena €0,84
    Prejšna cena €0,99
    prihranek  €0,15  (-15%)
    €8,40/kg
    bonus  €0,02

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -15%Varčni paket
    6 x 100 g
    Spletna cena €5,05
    Prejšna cena €5,94
    prihranek  €0,89  (-15%)
    €8,42/kg
    bonus  €0,10

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -15%Varčni paket
    32 x 100 g
    Spletna cena €26,93
    Prejšna cena €31,68
    prihranek  €4,75  (-15%)
    €8,42/kg
    bonus  €0,54

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..