Almo Nature
Almo Nature | ID 41426

Almo Nature Holistic Sensitive - riba - 70 g

Almo Nature Holistic Sensitive - riba - 70 g

Okusna dopolnilna hrana za mačke, ki trpijo za občutljivo prebavo.

  • Slastna mokra hrana
  • Dodani prebiotiki in minerali
  • ščiti stene prebavil
  • Koščki v omaki
Prikaži vse podrobnosti
Možnosti
  • -15%
    70 g
    Spletna cena €1,27
    Prejšna cena €1,49
    prihranek  €0,22  (-15%)
    €18,14/kg
    bonus  €0,03

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -15%Varčni paket
    6 x 70 g
    Spletna cena €7,60
    Prejšna cena €8,94
    prihranek  €1,34  (-15%)
    €18,10/kg
    bonus  €0,15
  • -15%Varčni paket
    30 x 70 g
    Spletna cena €37,99
    Prejšna cena €44,70
    prihranek  €6,71  (-15%)
    €18,09/kg
    bonus  €0,76

* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..