-
1,5 kg€9,33/kg €0,28€13,99€9,33/kgbonus €0,28
-
4 kg€8,25/kg €0,66€32,99€8,25/kgbonus €0,66
Dostava ISTI DAN Ljubljana
Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...
-
12 kg€6,92/kg €1,66€82,99€6,92/kgbonus €1,66
Dostava ISTI DAN Ljubljana
Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...
-
-8%Varčni paket2 x 12 kg€6,36/kg €3,05Spletna cena €152,70Prejšna cena €165,98prihranek €13,28 (-8%)€6,36/kgbonus €3,05
* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..

