Remi
Remi | ID 50105

Remi Cat koščki v omaki - losos & postrv

Remi Cat koščki v omaki - losos & postrv

Popolna mokra hrana za odrasle mačke.

  • Koščki v omaki
  • Brez konzervansov
  • Brez barvil
  • Narejeno v Nemčiji
  • Okus lososa in postrv
Prikaži vse podrobnosti
Možnosti
  • 415 g
    €1,09
    €2,63/kg
    bonus  €0,02
  • -12%Varčni paket
    6 x 415 g
    Spletna cena €5,76
    Prejšna cena €6,54
    prihranek  €0,78  (-12%)
    €2,31/kg
    bonus  €0,12
  • -12%Varčni paket
    10 x 415 g
    Spletna cena €9,59
    Prejšna cena €10,90
    prihranek  €1,31  (-12%)
    €2,31/kg
    bonus  €0,19

* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..