Brit GF Veterinarska dieta za mačke - Gastrointestinal

Brit GF Veterinarska dieta za mačke - Gastrointestinal

Za mačke, ki potrebujejo več! Okusna dietna hrana za mačke znamke Brit!

  • Popolna hrana z okusom lososa
  • Brez žitaric in glutena
  • Brez piščanca in piščančje maščobe
  • Za mačke s prebavnimi težavami
  • Pomoč pri pomirjanju prebavnega sistema
  • Podpora pri okrevanju po driski ali bruhanju
  • Za zdravo prebavo
View full details
Product options
  • 400 g
    €5,69
    €14,23/kg
    bonus  €0,11
  • 2 kg
    €18,99
    €9,50/kg
    bonus  €0,38
  • 5 kg
    €36,99
    €7,40/kg
    bonus  €0,74
  • -8%Economy kit
    2 x 5 kg
    Web price €68,06
    Regular price €73,98
    prihranek  €5,92  (-8%)
    €6,81/kg
    bonus  €1,36

* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..