Product options
Price per
Bonus
Price
-
-12%Economy kit6 x 150 g€8,74/kg €0,16Web price €7,87Regular price €8,94prihranek €1,07 (-12%)€8,74/kgbonus €0,16
-
-12%Economy kit12 x 150 g€8,74/kg €0,31Web price €15,73Regular price €17,88prihranek €2,15 (-12%)€8,74/kgbonus €0,31
-
400 g€7,23/kg €0,06€2,89€7,23/kgbonus €0,06
-
-12%Economy kit6 x 400 g€6,36/kg €0,31Web price €15,26Regular price €17,34prihranek €2,08 (-12%)€6,36/kgbonus €0,31
* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..
