-
-
Flamingo higienski vložki za psičke, M - 30 kos
Nesterilizirane psičke imajo praviloma gonitev dvakrat na leto v tem času pa se lahko pojavijo močnejše krvavitve, ki jih same zaščitne hlačke ne morejo prestreči.
- Hitra in enostavna uporaba
- Mehek in zelo vpojen material
- Lepilni trak na spodnji strani - ostane na mestu
Club price after earned bonus 6,85 €
Earned bonus 0,14 €
On stock
Same Day Delivery
Same delivery in 3h Ljubljana
We can deliver this item in orders placed on workdays untill 1:00 pm in the Ljubljana area (only postal codes 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1351).
More info...
Stock in stores?
Prva gonitev se pri psičkah pojavi med 6. in 12. mesecem starosti, nato pa se gonitev pri nesteriliziranih psičkah praviloma pojavi dvakrat na leto. V času gonitve se pri psički lahko pojavijo močnejše krvavitve, ki jih same zaščitne hlačke ne morejo prestreči. V tem primeru vam priporočamo uporabo zaščitnih hlačk skupaj s higienskimi vložki.
Higienske vložke preprosto prilepite s spodnjo lepljivo stranjo na hlačke, ki poskrbi, da ostanejo na mestu. Izdelani so iz mehkega in zelo vpojnega materiala.
Velikost: M
Pakiranje: 30 kos
ReviewsThere are no comments for this item.
Buyers of this item also bought ...
dataLayer.push({ ecommerce: null });
dataLayer.push({
event: "view_item",
ecommerce: {
currency: "EUR",
value: 0,
items: [
{
item_id: "49673",
item_name: "Flamingo higienski vložki za psičke, M - 30 kos",
discount: 0.00,
index: 0,
item_brand: "Flamingo",
item_category: "Flamingo", item_category2: "Dogs", item_category3: "Wellness", item_category4: "Female Panties and Pads",
price: 6.99,
quantity: 1
}
]
}
});