Product options
Price per
Bonus
Price
-
200 g€7,95/kg €0,03€1,59€7,95/kgbonus €0,03
-
-12%Economy kit6 x 200 g€7,00/kg €0,17Web price €8,40Regular price €9,54prihranek €1,14 (-12%)€7,00/kgbonus €0,17
-
400 g€5,23/kg €0,04€2,09€5,23/kgbonus €0,04
-
-12%Economy kit6 x 400 g€4,60/kg €0,22Web price €11,04Regular price €12,54prihranek €1,50 (-12%)€4,60/kgbonus €0,22
* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..
