Nuevo
Nuevo | ID 39849

Nuevo Cat Kitten - piščanec

Nuevo Cat Kitten - piščanec

Super premium popolna hrana za mačje mladiče. Za pripravo te hrane se uporablja samo sveže meso in izbrane sestavine. Razvili so jo pod strogimi veterinarskimi navodili za krmljenje in izdelali v naši delikatni proizvodnji.

  • Primerna za mačje mladiče
  • Visok delež svežega mesa
  • Z naravnimi minerali in vitamini
  • Nežno vpliva na želodec in prebavo
View full details
Product options
  • 200 g
    €1,59
    €7,95/kg
    bonus  €0,03
  • -12%Economy kit
    6 x 200 g
    Web price €8,40
    Regular price €9,54
    prihranek  €1,14  (-12%)
    €7,00/kg
    bonus  €0,17
  • 400 g
    €2,09
    €5,23/kg
    bonus  €0,04
  • -12%Economy kit
    6 x 400 g
    Web price €11,04
    Regular price €12,54
    prihranek  €1,50  (-12%)
    €4,60/kg
    bonus  €0,22

* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..