-
-15%70 g€18,14/kg €0,03Web price €1,27Regular price €1,49prihranek €0,22 (-15%)€18,14/kgbonus €0,03
Dostava ISTI DAN Ljubljana
Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...
-
-15%Economy kit6 x 70 g€18,10/kg €0,15Web price €7,60Regular price €8,94prihranek €1,34 (-15%)€18,10/kgbonus €0,15
Dostava ISTI DAN Ljubljana
Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...
-
-15%Economy kit30 x 70 g€18,09/kg €0,76Web price €37,99Regular price €44,70prihranek €6,71 (-15%)€18,09/kgbonus €0,76
Dostava ISTI DAN Ljubljana
Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...
* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..
