Almo Nature
Almo Nature | ID 40467

Almo Nature Bio Organic - govedina in zelenjava

Almo Nature Bio Organic - govedina in zelenjava

Slastna linija dopolnilne hrane za pse, ki vsebuje samo sestavine biološke pridelave.

  • Sestavine so 100% certificirane, ekološke pridelave
  • Dobro prebavljiva
  • Tekstura hrane primerna za pse, ki imajo težave z žvečenjem
  • Minerali in vitamini poskrbijo za dobro počutje
  • Brez umetnih barvil, konzervansov in ojačevalcev arome
View full details
Product options
  • 100 g
    €1,89
    €18,90/kg
    bonus  €0,04

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -12%Economy kit
    6 x 100 g
    Web price €9,98
    Regular price €11,34
    prihranek  €1,36  (-12%)
    €16,63/kg
    bonus  €0,20

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -12%Economy kit
    32 x 100 g
    Web price €53,22
    Regular price €60,48
    prihranek  €7,26  (-12%)
    €16,63/kg
    bonus  €1,06
  • 300 g
    €3,69
    €12,30/kg
    bonus  €0,07

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -12%Economy kit
    6 x 300 g
    Web price €19,48
    Regular price €22,14
    prihranek  €2,66  (-12%)
    €10,82/kg
    bonus  €0,39

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -12%Economy kit
    9 x 300 g
    Web price €29,22
    Regular price €33,21
    prihranek  €3,99  (-12%)
    €10,82/kg
    bonus  €0,58

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..