-
100 g€18,90/kg €0,04€1,89€18,90/kgbonus €0,04
Dostava ISTI DAN Ljubljana
Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...
-
-12%Economy kit6 x 100 g€16,63/kg €0,20Web price €9,98Regular price €11,34prihranek €1,36 (-12%)€16,63/kgbonus €0,20
Dostava ISTI DAN Ljubljana
Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...
-
-12%Economy kit32 x 100 g€16,63/kg €1,06Web price €53,22Regular price €60,48prihranek €7,26 (-12%)€16,63/kgbonus €1,06
Dostava ISTI DAN Ljubljana
Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...
-
-12%Economy kit6 x 300 g€9,94/kg €0,36Web price €17,90Regular price €20,34prihranek €2,44 (-12%)€9,94/kgbonus €0,36
-
-12%Economy kit9 x 300 g€9,94/kg €0,54Web price €26,85Regular price €30,51prihranek €3,66 (-12%)€9,94/kgbonus €0,54
* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..
