-
-15%100 g€8,40/kg €0,02Web price €0,84Regular price €0,99prihranek €0,15 (-15%)€8,40/kgbonus €0,02
Dostava ISTI DAN Ljubljana
Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...
-
-15%Economy kit6 x 100 g€8,42/kg €0,10Web price €5,05Regular price €5,94prihranek €0,89 (-15%)€8,42/kgbonus €0,10
Dostava ISTI DAN Ljubljana
Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...
-
-15%Economy kit32 x 100 g€8,42/kg €0,54Web price €26,93Regular price €31,68prihranek €4,75 (-15%)€8,42/kgbonus €0,54
* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..
