Almo Nature
Almo Nature | ID 40460

Almo Nature HFC Natural - govedina

Almo Nature HFC Natural - govedina

Almo Nature z govedino je dopolnilna mokra hrana za odrasle pse vseh pasem. Vsebuje visoko kakovostne sestavine, primerne za človeško prehrano.

  • Najmanj 50% delež mesa
  • Dobro prebavljiva
  • Kuhana v juhi
  • Brez umetnih barvil, konzervansov in ojačevalcev arome
  • HFC sestavine: sveže meso, primerno za človeško prehrano!
View full details
Product options
  • 95 g
    €2,39
    €25,16/kg
    bonus  €0,05

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -12%Economy kit
    6 x 95 g
    Web price €12,62
    Regular price €14,34
    prihranek  €1,72  (-12%)
    €22,14/kg
    bonus  €0,25

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -12%Economy kit
    24 x 95 g
    Web price €50,48
    Regular price €57,36
    prihranek  €6,88  (-12%)
    €22,14/kg
    bonus  €1,01
  • -15%
    290 g
    Web price €3,99
    Regular price €4,69
    prihranek  €0,70  (-15%)
    €13,76/kg
    bonus  €0,08

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -15%Economy kit
    6 x 290 g
    Web price €23,92
    Regular price €28,14
    prihranek  €4,22  (-15%)
    €13,75/kg
    bonus  €0,48

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -15%Economy kit
    12 x 290 g
    Web price €47,84
    Regular price €56,28
    prihranek  €8,44  (-15%)
    €13,75/kg
    bonus  €0,96

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..