Almo Nature
Almo Nature | ID 40031

Almo Nature HFC Natural – pacifiška tuna - 150 g

Almo Nature HFC Natural – pacifiška tuna - 150 g

Dopolnilno hrano za mačke Almo Nature Classic odlikujejo 100% naravne sestavine, ki so odobrene tudi za proizvodnjo človeške hrane. Pripravljena je iz najkvalitetnejših sestavin, ki so kuhane v lastnem soku, saj tako ohranijo vsa potrebna hranila.

  • V celoti pripravljeno iz svežih sestavin, kuhanih v lastnem soku
  • Vsebuje veliko tekočine, ki preprečuje dehidracijo vaše mačke
  • Okusna receptura, z malo kalorijami
  • Brez umetnih dodatkov, konzervansov ali barvil
  • HFC sestavine: sveže meso, primerno za človeško prehrano!
View full details
Product options
  • 150 g
    €2,89
    €19,27/kg
    bonus  €0,06

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -12%Economy kit
    6 x 150 g
    Web price €15,26
    Regular price €17,34
    prihranek  €2,08  (-12%)
    €16,96/kg
    bonus  €0,31

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • -12%Economy kit
    24 x 150 g
    Web price €61,04
    Regular price €69,36
    prihranek  €8,32  (-12%)
    €16,96/kg
    bonus  €1,22

* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..