Ontario
Ontario | ID 56215

Ontario Dog Puppy konzerva, pašteta - piščanec in spirulina

Ontario Dog Puppy konzerva, pašteta - piščanec in spirulina

Okusna popolna mokra hrana super-premium kvalitete za pasje mladičke bo poskrbela za zdrav začetek življenja in zadovoljstvo vašega kosmatinčka.

  • V obliki paštete
  • Visoka vsebnost mesa (piščanec z dodatkom svinjine) z juho
  • Brez žit in umetnih dodatkov
  • Za zdravo rast in razvoj
  • Ugoden vpliv na imunski in prebavni sistem
  • Primerno za pse vseh velikosti
View full details
Product options
  • 200 g
    €1,79
    €8,95/kg
    bonus  €0,04

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • 6 x 200 g
    €10,74
    €8,95/kg
    bonus  €0,21

    Dostava ISTI DAN Ljubljana

    Ob naročilu do 13h ure med delavniki lahko ta artikel dostavimo v 3 urah na območju Ljubljane in okolice (samo poštne številke 1000, 1210, 1231, 1260, 1261, 1211, 1236, 1290, 1230, 1233, 1234, 1215, 1235, 1293, 1351 ). Več info...

  • 48 x 200 g
    €85,92
    €8,95/kg
    bonus  €1,72
  • 800g
    €4,79
    €5,99/kg
    bonus  €0,10
  • 6 x 800 g
    €28,74
    €5,99/kg
    bonus  €0,57

* Pridobite lahko vsaj toliko bonusa v € nazaj na vašo klubsko kartico. Članom kluba pri vsakem nakupu povrnemo od 2% do 5% nakupa! Preveri več..